Charakteristika-Alvin

16. března 2009 v 17:39 | brittany |  ♥Alvin
Alvin je takový tobogán. Jeho záliba je neomezená a bezmezná beznadějnost. Termín dvakrát měř, jednou řež/neříkej hop, dokud nepřeskočíš, rozhodně se netýká Alvina. Alvin je okouzlující, přitažlivý, impulsivní, muzikálně založený plný tělesné přitažlivosti. Je těžce založený na stylu James Sawyer. Vždy se zdá že se líčí jako pošetilý, potrhlý, ale jeho cílem je čas který tráví vyčerpávajícně se svými bratry, nebo s opatrovníkem Davem Sevillem. Nicméně, Alvin je často zaměřený na vymýšlení nelogických nebo bláznívých plánů jako ''odvážně průměrný''.
Alvinova oblíbená barva je červená, má hnědé oči v akčním filmu(Alvin a chipmunkové) a modré oči v Chipmunkčí sérii. Hraje na kytaru, klavír a harmoniku.
Alvin se drží místa jako vůdce chipmunkčího tria. On a Brittany Miller z The Chipettes má lásko-nenávistný vztah. Podle ''Povídaní s Alvinem'' ho nemohl mluvit Ross Bagdasarian Jr. je příjmení přesně, který jako na konec vyslídil jemu vyřknutého jako by Ross, Jr. V roce 2007 ve filmu Alvin a chipmunkové ho dabuje Justing Long. Film vypráví o tom, jak to všechno začalo a jak se chipmunkové seznámily s Davem Sevillem. Alvin na tričku nosí žluté ''A'' a nosí červenou basketbalovou kšiltovku, kterou ve filmu Alvin a chipmunkové nenosí, až na konci, kdy ji má. Alvin má také kšiltovku samostatně v ''práci'' s celkově třemi samostatnými studii aleb a v jednom Vánočním albu podle jeho vlastního studia.
Jeho první album má název "The Alvin Show", který má inspiraci v jeho show. Jeho druhé album se jmenuje "The Alternative Alvin" a jeho třetí závěrečné solové album se jmenuje "Alvin's Daydream!" Alvin vyrobil pouze solové Vánoční album jmenující se "Alvin's Christmas Carol".

SHRNUTÍ:
1.the alvin show
2.The Alternative Alvin
3.Alvin's Daydream!
Christmas Albums:
1.Alvins Christmas Carol
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 95nikki95 95nikki95 | E-mail | 7. srpna 2009 v 22:10 | Reagovat

Alvin je hezký.... hehe xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama