Little mini-munks

25. července 2009 v 20:00 | Brittany |  ♥Little mini-munks
Little mini-munks:
Vytvořen 2004. Je založený na dílech The chipmunks z roku 1983 v televizní sérii Alvin and the chipmunks. Napsal: Janice Karman . Výrobce: Ross Bagdasarian a režie:Jerry Rees.

Obsah:

Vše začíná Lalou, které přítel Dave svěří hlídání malých chipmunků, protože Lalu bydlí v krásné magické chatce. Společník Lalu Gilda(mluvící Kakadu) si myslí, že hlídání dětí, není to pravé ořechové, ale její druhý společník Pc(žába, která věří tomu, že když ji někdo políbí, promění se v krásného prince) tvrdí, že jeho máma říkala "co hřeje domov, je jen dětský smích."

Dave nakonec přijíždí s: Alvinem
Brittany
Jeanette
Simonem
Theodorem
a malinkou Eleanor

Alvinovi se ale nelíbí, že je Dave opouští, i když má Lalu velice rád, a tak nezbívá Davovi nic jiného, než to Alvinovi vysvětlit, že musí jet na pár dnů z města, ale že se pro ně hned jak to bude možné vrátí. Lalu nemešká čas a aby Alvin nachvíli zapoměl na Dave, řekne mu a všem ostatním, že si zahrajou na Petra Pana a kapitána Hooka.

Později Lalu vypráví Alvinovi a Brittany pohádku o mořské příšeře, ale v tom přijde Simon a je promočený až na kost. Simon jim vysvětlí, že explodoval záchod a že za to může Theodore.


Když jde Lalu zjistit co se stalo, vytáhne ke svému velkému údivu ze záchodu štětec, kartáč na vlasy, houpacího koně, zubní nit, boty, hračky, atd... Gilda strácí rovnováhu nad situací a říká PCimu aby Theodora sledoval. Když Lalu vyslíchá Theodora aby zjistila jak se to stalo, Theodore řekl že to udělala Gilda. Lalu mu vypráví, že lhát není moc pěkné, a tak se po dlouhé debatě Theodore rozhodl říci pravdu a Lalu ho za to pochválila.

Lalu jde dát Eleanor napít a slyší jak se Brittany s Jeanette hádají, kvůli tomu, že Jeanette údajně snědla Brittany rtěnku.


Alvin a Simon zase chtělii vzít Theodorovi medvídka, ale Lalu nic nepřekvapuje. Lalu Jeanette vypráví, že rtěnka nebyla její a že by to nebylo dobré pro její bříško, a tak se Jeanette rozhodne, že Brittany koupí novou, ale zjistí že nemá peníze. Lalu ji řekne, že by pro ni měla práci, za kterou by si vydělala peníze, a tak Jeanette souhlasí.


Alvin přichází jako Super Alvin a Simon jako zloduch-spíše jako kouzelník a požaduje zpět svou kápi. Lalu když je slyší, vymyslí nápad, aby se o kápi dělily.

Jednou Jeanette přijde ve žlutých botech a v zástěře, rukavicích, masce,atd. Jeanette a začíná pomáhat Lalu s úklidem celé chaty. Pomáhá lalu péct(dělá těsto z okvětních lístků a nakonec se omlouvá). Po celé dřině Jeanette zjišťuje, že si vydělala tolik, aby mohla Brittany koupit novou rtěnku.

Mezitím Simon pomáhá Alvinovi Superhrdinovi létat....pomocí větráku, ale nakonec se Alvin klátí k zemi.Poté Alvin a Simon zkouší kouzlem přivést vše mrtvé k životu(rostliny) a povede se jim to.


Ten večer volá Dave dětem a ony mu vyprávějí co všechno zažily za ten den. Poté co jim Lalu dočtě pohádku, všichni ji usnou na posteli.

Další den Brittany přijde žalovat na Jeanette, že ji něco vzala z trouby, ale Jeanette se obhajuje a říká, že to Brittany a že jen chce být středem pozornosti. Později Jeanette chce uklízet , spadnou Brittany z kapsy mince. Brittany teda vysvětluje, že ji je dala Taylor ze školy, ale Gilda říká, že Tayloryna máma volala, že se Taylor ztratily mince. Lalu teda vysvětluje Brittany, že se bez dovolení, když jsou to cizí věci, nikdy si je nemůže brát. Někdy je přece jenom lepší být smutný, než krást věci, které nám nepatří. Brittany tíží těžký pocit a říká, že je Taylor vrátí.

Mezitím co Lalu a Brittany jedou do města, aby Taylor vrátily mince, Alvin a Simon využijí času a postaví loď a předstírají, že jsou cizinci. Theodore si chce s nimi taky hrát, ale bratři mu říkají, že nemůže, a to Theodora opravdu bolí. Cítí se smutný a zároveň Theodore cítí zlost a má chuť něco po Alvinovi hodit. Lalu přijíždí i s Brittany a ukazuje Theodorovi co by mohl zasáhnout: Balon. V tom přichází Alvin a zve Theodora, aby si s němi hrál.


Brittany vysvětluje, že se cítí nejlépe když mají čajový dýchánek. Jeanette přichází a vysvětluje, že čistila troubu a zve Brittany na čaj. Mezitím Gilda se snaží udělat z Eleanor ,,malou dámu''.
Když si Brittany, Jeanette a Lalu vychutnávají čajový dýchánek, přichází Simon(oblečený ve staniolu) a začne honit překvapenou Brittany a Jeanette. Potom Alvin( na ramenou držící Theodora a PCho a oblečen ve staniolu) honí překvapenou Lalu s Eleanor, kterou drží v rukách. Potom překvapí i nic netušící Gildu.


Tu noc chce Alvin spát s Lalu na její posteli, i když ona ještě si hrála s ostatníma.

Další den Alvin, Brittany, Simon a Jeanette budí Lalu a říkají ji, že je zle. Lalu se musí začít starat o Eleanor, protože ji bylo zle, ale nestačí na to, a tak si zavolá lékaře, který ji však uklidní, že to nic není,že za to může pláč a že kvůli tomu pořád říhala a nyní potřebuje vyměnit plenky. Alvin si všiml, že Lalu teď tráví více času s Eleanor a tak začíná žárlit.Lalu si toho všimne a vysvětluje Alvinovi, že i když se musela starat o Eleanor a tak trávit více času s ní, pořád má všechny ráda a má spoustu lásky i pro něj. Rozhodnou se, že kdyby bylo Eleanor opět
špatně, tak budou pořád trávit čas spolu, i tak, že bude ji i Alvin pomáhat starat se o Eleanor. Najednou Dave přichází a vysvětluje, že píseň už složil a tak si ji večer Chipmunks i Chipettes zazpívali.

Hrají:
Ross Bagdasarian-Dave Seville, Alvin a Simon(dabuje)
Janice Karman- Lalu, Theodore a Chipettes(dabuje)

Písně:
  1. Ga Ga Goo [Mini-Munks Theme Song]

2. Sometimes I Lie (Theodore)3. I'm So Sorry (The Chipettes)4. Why Can't We Play? (Theodore)5.
Baby Baby Baby (The Chipettes)


6.Dumped for Someone New (Alvin (Simon, Theodore, Brittany and Jeanette sing chorus)


7.Friends (The Chipmunks and the Chipettes)


8.Candlelight Lullaby [Instrumental]

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dave Dave | Web | 26. července 2009 v 9:16 | Reagovat

Ahoj, právě odstartovalo hlasování o nejlepší blog, do dalšího (2.Kola bude postupovat jen 8 blogů), hlasování najdeš tady: http://doubleyou.blog.cz/0907/sonb-1-kolo ,S pozdravem Dave

2 Nikki =D Nikki =D | E-mail | Web | 9. listopadu 2009 v 7:54 | Reagovat

Super článek !!!!!!!!!!

3 natalka natalka | 3. května 2012 v 15:17 | Reagovat

ahoj milujite lasko pa pa cau lasko
moje nejlepsi ♥ :-)  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama